Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Konya'da bulunan butik oteller listesi - KONYA Konya'da bulunan butik oteller listesi - KONYA

Konya butik otelleri hakkında detaylı bilgi almak ve Konya butik otel fiyatlarını öğrenmek için listemizi inceleyebilirsiniz. Konya'da bulunan butik oteller listemizde fiyatlarla ilgili bilgilere yer vermedik çünkü dönem dönem firmalar fiyat değiştirmektedir. Bu nedenle fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için butik otelleri vermiş olduğumuz telefon numaralarından arayabilirsiniz.


Konya yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin en büyük biridir. Ayrıca nüfus bakımından da Türkiye'nin yedinci büyük ilidir. Konya'da birçok doğal ve tarihi güzellik bulunmamktadır. Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerinden biride Konya'dır.


Konya'ya gittiğinizde Etliekmek, Bamya Çorbası, Mevlana böreği ve Fırınkebabı'nın tadına mutlaka bakmalısınız.Çünkü bu saydıklarımız Konya'nın yöresel lezzetlerini oluşturmaktadır.. Konya'nın en büyük temsilcisi (simgesi) ise Mevlana Hazretleri'dir. Sonrasında ise çift başlı kartal gelmektedir.


Konya'da bulunan tarihi camiiler : Alaaddin Camii, İplikçi Camii, Sahipata Camii, Sadrettin Konevi Camii, Şems-i Tebrizi Camii, Kadı Mürsel Camii, Tursunoğlu Camii, Selimiye Camii, Aziziye Camii , Şerafettin Camii, Kapu Camii, Nakiboğlu Camii


Konya'da bulunan tarihi kiliseler : Aya Elenia Kilisesi, Konya Saint Paul Kilisesi, Sille Siyata Manastırı


Konya'da gezilecek yerler listesi : Mevlânâ Müzesi, Karatay Medresesi, Alâeddin Camii, Alâeddin Tepesi, Konya Arkeoloji Müzesi,İnce Minareli Medrese, Aziziye Camii, Selimiye Cami, Konya Etnografya Müzesi, Japon Kyoto Parkı, Sahip Ata Vakıf Müzesi, Sırçalı Medrese Mezar Anıtları Müzesi, Karatay Müzesi, Konya Atatürk Evi Müzesi, Hasbey Dar'ül Huffazı, Konya Hayvanat Bahçesi, Mahmudiye Medresesi, 80 Binde Devr-i Alem Parkı, Atatürk Müzesi, Meram Bağları, İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi, Kozağaç Parkı, Konya Şehitler Abidesi, Konya Korku Evi | Musallat, Karatay Lunaparkı, II. Kılıçarslan Köşkü, Selçuklu Medeniyet Müzesi, Selçuklu Medeniyet Müzesi, Konya Lunaparkı, Ahmed Eflaki Dede Türbesi, Fakih Dede Türbesi


Konya'da bulunan butik oteller listesi :

  • Anadolu Penta Butik Otel
  • Augustus Butik Otel
  • Özkoçlar Butik Otel


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar