Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Kırklareli'de bulunan kamp alanları listesi - KIRKLARELİ Kırklareli'de bulunan kamp alanları listesi - KIRKLARELİ

Kırklareli'de bulunan kamp alanları (camping) listesini aşağıda bulabilirsiniz. Kırklareli kamp fiyatları ve sunulan hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi için kamp alanlarını arayabilirsiniz. Kırklareli kamp alanları listesinde firmanızın yer almasını istiyorsanız lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşınız.


Eskiden Kırk kilise adına taşıyan bu şehir daha sonrasında Kırklareli olmuştur. Kırklareli'nin Bulgaristan ile sınırı vardır. Buglaristan'a gidecek olan Kırklareli Dereköy sınır kapısını kullanarak Bulgaristan'a gidebilir.


Kırklareli'de gezilecek yerleri sıralamak gerekirse; Kocahıdır anıtı, Hızırbey arastası(bedesten), hızırbey camii (büyük camii), hızırbey külliyesi, kadı camii, kapan camii (karaca ibrahim bey camii), paşa camii (beyazıt camii), alman çeşmesi(büyük camii çeşmesi), gerdanlık çeşmesi, hapishane çeşmesi, kadı çeşmesi, kapan çeşmesi, kayyumoğlu çeşmesi, kocahıdır çeşmesi, paşa çeşmesi, hızırbey hamamı (çifte hamam), karagöz heykeli, kırklareli müzesi, kırklar şehitliği, kırklareli şehitliği


Çok fazla tarihi yapı bulunmasa da bolca gezebileceğiniz, camii ve çeşme bulunmaktadır. Kırklareli'ne tarihi çeşmeler diyarı diyebiliriz.


Kırklareli'de bulunan kamp alanları (camping) listesi :


  • İğneada Longoz Ormanları Milli PArkı
  • Ömür Camping
  • Panayır İskelesi Koyu
  • Kıyıköy Mehmet Genç Piknik ve Kamp Alanı
  • Recep Durali - Gezgin Aile


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar