Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Kars'ta bulunan erkek öğrenci yurtları listesi - KARS Kars'ta bulunan erkek öğrenci yurtları listesi - KARS

Kars'ta bulunan erkek öğrenci yurtları listesini aşağıda bulabilirsiniz. Kars erkek öğrenci yurtları fiyatları ve sunulan hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi için erkek öğrenci yurtlarını arayabilirsiniz. Kars erkek öğrenci yurtları listesinde firmanızın yer almasını istiyorsanız lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşınız.


Kars dediğimizde aklımıza ilk gelen Kars kalesi ve Tabiki de kış sporlarıyla ilgilenen biriyseniz Sarıkamışta bulunan kayak merkezidir. Bunların dışında Kars'ta gezip görebileceğiniz yerleri ele almak gerekirse sırasıyla  Kars Kalesi, Ebul Hasan Harakani Külliyesi, Fethiye Camii, Ani Antik Kenti, Sarıkamış Turizm Merkezi ve Kuyucuk Kuş Cenneti bulunmaktadır.


Saymış olduğumuz bu bölgeleri gezip görerek Kars'ta geçireceğiniz boş zamanlarınızı güzelce değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Kars'a gittiğinizde kete (hamurlu), bozbaş yani piti (nohutlu-etli), hangel (kıymasız mantı), kelle paça, haşil, kaz yemekleri (tandırda kaz çekmesi ve pilavlı kaz eti gibi), hörre (un çorbası), ayran çorbası ve nezik (hamurlu) yemeklerinin tadına bakabilirsiniz.  Bu saydıklarımız Kars yöresine bağlı yemeklerdir.


Kars'ta bulunan erkek öğrenci yurtları listesi :


  • Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu
  • Ömer Nasuhi Bilmen Erkek Öğrenci Yurdu
  • Fatih Sultan Mehmet Erkek Öğrenci Yurdu
  • Hasan Harakani Erkek Öğrenci Yurdu


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar