Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Karaman'da bulunan misafirhaneler listesi - KARAMAN Karaman'da bulunan misafirhaneler listesi - KARAMAN

Karaman'da bulunan misafirhaneler listesini aşağıda bulabilirsiniz. Karaman misafirhane fiyatları ve sunulan hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi için misafirhaneleri arayabilirsiniz. Karaman misafirhaneler listesinde firmanızın yer almasını istiyorsanız lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşınız.


Karaman Kalesi, Yunus Emre Camii ve Tekkesi, Nuhpaşa Camii, Hacı Beyler Camii (1356), Aktekke (Valide Sultan Camii), Arapzade Camii (1374), Çelebi Mescidi, Dikbasan Camii (1493), Hatuniye Medresesi (1381), Ebul Fetih Camii (1247), Emir Musa Medresesi, İbrahim Bey İmareti Medresesi (1432), Alaeddin Bey Kümbeti, Manazan Mağaraları ve Hoca Mahmut Camii Karaman ilinin tarihi yerleridir.


Karaman'da gezip görebileceğiniz yerler sadece bu kadar değildir. Dilerseniz Karaman Valiliği'nin sitesine girerek çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızın amacı Karaman'ın gezilecek yerleri değilde Karaman misafirhaneleri olduğu için bu yazımızda hepsine yer verememekteyiz fakat valiliğin sitesinde tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.


Karaman'da bulunan misafirhaneler listesi :


  • Karaman Öğretmenevi
  • Tarım il müdürlüğü misafirhanesi
  • Karaman dsi misafirhaneliği


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar