Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Isparta'da bulunan kamp alanları listesi - ISPARTA Isparta'da bulunan kamp alanları listesi - ISPARTA

Isparta kamp alanları (camping) ve fiyatları ile ilgili yazımızı her zaman güncellemekteyiz. Isparta'da bulunan kamp alanları hakkında bilgiye, adresi telefon, e-mail vb. iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. kamp alanı fiyatları hakkında bilgi almak için konaklama firmalarını arayabilir ve en güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz. Fiyatlar dönem dönem değişiklik göstermesinden dolayı herhangi bir hataya yol açmamak için sayfamızda yer vermedik.


Isparta'nın en meşhur 2 simgesi Isparta el dokuma halıları ve Isparta gülü'dür. Isparta sürekli artan nüfusu ile Akdeniz bölgesinin önemli illerinden biridir. Dünya'nın %65lik bir kısmının gül yağı üretimini Isparta karşılamaktadır.Yani anlayacağınız Isparta sektöründe DÜNYA'da birinci sırada yer almaktadır. Sevgililer gününde Isparta gülü verseniz dünyanın en iyi gülünü vermiş olacaksınız yani bizden bir küçük tüyo :)


Isparta'da gezilecek yerler biraz kalabalık. Yani anlayacağınız boş vaktiniz olursa Isparta'da canınız sıkılmayacak. Isparta'ya gittiğinizde Karacaören Baraj Gölü, Davraz Kayak Merkezi, Uluborlu Kalesi, Men Tapınağı, İnönü Mağarası, Ayastefanos Kilisesi, Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi, Dedegöl Dağı, Pınargözü Mağarası, Milas Mesire Yeri, Pisidia Antik Kenti, Kuz Mağarası, Antiocheia Antik Kenti, Uluborlu Müzesi, Dündar Bey Medresesi, Yazılı Kanyon, Atabey Ertokuş Medresesi, Kovada Gölü, Eğirdir Gölü, Kızıldağ Milli Parkı, Kutlubey Ulu Camii, Lavanta Vadisi, Eğirdir Kalesi, Yalvaç Müzesi, Adada Antik Kenti, Isparta Müzesi, Zindan Mağarası, Tota Yaylaları ve İçmeleri ve  Firdevs Bey Bedesteni'ni gezerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.


Isparta'da bulunan kamp alanları listesi :


  • Altınkum Camping


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar