Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Isparta'da bulunan günlük kiralık evler listesi - ISPARTA Isparta'da bulunan günlük kiralık evler listesi - ISPARTA

Isparta günlük kiralık evler ve fiyatları ile ilgili yazımızı her zaman güncellemekteyiz. Isparta'da bulunan günlük kiralık evler hakkında bilgiye, adresi telefon, e-mail vb. iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. günlük kiralık evler fiyatları hakkında bilgi almak için konaklama firmalarını arayabilir ve en güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz. Fiyatlar dönem dönem değişiklik göstermesinden dolayı herhangi bir hataya yol açmamak için sayfamızda yer vermedik.


Isparta'nın en meşhur 2 simgesi Isparta el dokuma halıları ve Isparta gülü'dür. Isparta sürekli artan nüfusu ile Akdeniz bölgesinin önemli illerinden biridir. Dünya'nın %65lik bir kısmının gül yağı üretimini Isparta karşılamaktadır.Yani anlayacağınız Isparta sektöründe DÜNYA'da birinci sırada yer almaktadır. Sevgililer gününde Isparta gülü verseniz dünyanın en iyi gülünü vermiş olacaksınız yani bizden bir küçük tüyo :)


Isparta'da gezilecek yerler biraz kalabalık. Yani anlayacağınız boş vaktiniz olursa Isparta'da canınız sıkılmayacak. Isparta'ya gittiğinizde Karacaören Baraj Gölü, Davraz Kayak Merkezi, Uluborlu Kalesi, Men Tapınağı, İnönü Mağarası, Ayastefanos Kilisesi, Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi, Dedegöl Dağı, Pınargözü Mağarası, Milas Mesire Yeri, Pisidia Antik Kenti, Kuz Mağarası, Antiocheia Antik Kenti, Uluborlu Müzesi, Dündar Bey Medresesi, Yazılı Kanyon, Atabey Ertokuş Medresesi, Kovada Gölü, Eğirdir Gölü, Kızıldağ Milli Parkı, Kutlubey Ulu Camii, Lavanta Vadisi, Eğirdir Kalesi, Yalvaç Müzesi, Adada Antik Kenti, Isparta Müzesi, Zindan Mağarası, Tota Yaylaları ve İçmeleri ve  Firdevs Bey Bedesteni'ni gezerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.


Isparta'da bulunan günlük kiralık evler listesi :


  • Vesta Rent a car ve emlak Isparta
  • Tosun Emlak Müşavirliği ve Danışmanlık Ofisi
  • Aybay Emlak
  • Bilir Atlas Emlak
  • İnce Mavi Emlak
  • Lider Emlak
  • Efe Emlak
  • Halk Emlak


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar