Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Hatay'da bulunan kız öğrenci yurtları listesi - HATAY Hatay'da bulunan kız öğrenci yurtları listesi - HATAY

Hatay'da bulunan kız öğrenci yurtları için hazırladığımız listede Hatay kız öğrenci yurtları adları, adres ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz. kız öğrenci yurdu fiyatları ve daha fazla bilgiye kız öğrenci yurtlarına ulaşarak sahip olabilirsiniz.Konumuzda Hataydaki kız öğrenci yurtlarında konaklama fiyatlarına yer vermemizin sebebi ise dönem dönem değişen fiyatların olmasıdır.


 Türkiye'nin Suriye ile sınırında bulunan Hatay konumu itibariyle Adana, Osmaniye ve Gaziantep ile komşudur. Hatay'ın Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı olmak üzere 15 ilçesi vardır. Hatay'daki en önemli geçim kaynağı ise portakal ve turunçgil tarlalarıdır. 


Eğer yazın Hatay bölgesine ziyarete gidiyorsanız Arsuz ve Samandağ ilçelerinin sahillerine bir göz atmanız deniz kum güneş üçlüsünün tadına birde orada bakmanızı tavsiye ediyoruz.Her yıl yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği bu yerleri fırsatınız varken sizde görmelisiniz.


Koz Kalesi (Kürşat Kalesi), Bakras Kalesi, Payas Kalesi, Mancılık Kalesi, Cin Kulesi, Darbısak Kalesi, Sarıseki Kalesi, Şalan Kalesi ve Arsuz Kalesi Hatay'ın gezilecek yerler listesinde başta yer alan bölgelerdir. Sizde konakladığınız günlerde tarihi bir gezi yapmak isterseniz bu bölgelerden başlayabilirsiniz.


Hatay'da bulunan kız öğrenci yurtları listesi :


  • Avantaj Kız Öğrenci Yurdu
  • Hatay Özel Kız Öğrenci Yurdu
  • Özel Hassa Kız Öğrenci Yurdu
  • Ayan Kız Öğrenci Evi
  • Özel İskenderun Zeynep Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar