Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Gümüşhane'de bulunan oteller listesi - GÜMÜŞHANE Gümüşhane'de bulunan oteller listesi - GÜMÜŞHANE

Gümüşhane'de bulunan oteller konulu hazırladığımız listede Gümüşhane otelleri adları, adres ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz. otel fiyatları ve daha fazla bilgiye otele ulaşarak sahip olabilirsiniz.Konumuzda Gümüşhane otelde konaklama fiyatlarına yer vermemizin sebebi ise dönem dönem değişen fiyatların olmasıdır.


Satala (Sadak) Antik Kenti, Santa Harabeleri, Krom Şehri, İmera Manastırı, Canca Kalesi, Kov (Esenyurt) Köyü Kalesi, Keçikale, Gümüşhane Konakları, Örümcek Ormanları, Tomara Şelalesi, Kadırga Yaylası, Zigana Turizm Merkezi, Sarıçiçek Köy Odaları, Karaca Mağarası, Limni Gölü, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Süleymaniye (Eski Gümüşhane) Mahallesi, Çakırgöl Kış Sporları Turizm Merkezi, Erikbeli Kış Sporları ve Turizm Merkezi, Kazıkbeli Yaylası, Özen Kaya Mezarı, Taşköprü Yaylası bölgeleri Gümüşhane'nin tarihi ve turistik gezi alanlarıdır. Gümüşhane ziyaretinizde boşta kalan vaktinizi değerlendirmek açısından bu yerleri ziyarete gidebilirsiniz.


Ayrıca Gümüşhane'nin yöresel lezzetleri arasında Pestil ve Köme adında 2 farklı tat bulunmaktadır. Bu yiyecekleri de tatmanızı önermekteyiz. Bu iki yiyecek sağlık açısından oldukça zengin vitamin içermektedir. Genelde sporculara tavsiye edilen yiyecekler arasında yer almaktadır.


Gümüşhane'de bulunan oteller listesi :


  • Kale Palace
  • Gümüş Otel
  • Hotel Atalay
  • Çimenler Hotel
  • Hotel Meydan
  • Hotel Ayvazoğlu
  • Fidan Park Hotel


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar