Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Gümüşhane'de bulunan erkek öğrenci yurtları listesi - GÜMÜŞHANE Gümüşhane'de bulunan erkek öğrenci yurtları listesi - GÜMÜŞHANE

Gümüşhane'de bulunan erkek öğrenci yurtları konulu hazırladığımız listede Gümüşhane erkek öğrenci yurtları adları, adres ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz. yurt fiyatları ve daha fazla bilgiye yurtlara ulaşarak sahip olabilirsiniz.Konumuzda Gümüşhane yurtlarında konaklama fiyatlarına yer vermemizin sebebi ise dönem dönem değişen fiyatların olmasıdır.


Satala (Sadak) Antik Kenti, Santa Harabeleri, Krom Şehri, İmera Manastırı, Canca Kalesi, Kov (Esenyurt) Köyü Kalesi, Keçikale, Gümüşhane Konakları, Örümcek Ormanları, Tomara Şelalesi, Kadırga Yaylası, Zigana Turizm Merkezi, Sarıçiçek Köy Odaları, Karaca Mağarası, Limni Gölü, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Süleymaniye (Eski Gümüşhane) Mahallesi, Çakırgöl Kış Sporları Turizm Merkezi, Erikbeli Kış Sporları ve Turizm Merkezi, Kazıkbeli Yaylası, Özen Kaya Mezarı, Taşköprü Yaylası bölgeleri Gümüşhane'nin tarihi ve turistik gezi alanlarıdır. Gümüşhane ziyaretinizde boşta kalan vaktinizi değerlendirmek açısından bu yerleri ziyarete gidebilirsiniz.


Ayrıca Gümüşhane'nin yöresel lezzetleri arasında Pestil ve Köme adında 2 farklı tat bulunmaktadır. Bu yiyecekleri de tatmanızı önermekteyiz. Bu iki yiyecek sağlık açısından oldukça zengin vitamin içermektedir. Genelde sporculara tavsiye edilen yiyecekler arasında yer almaktadır.


Gümüşhane'de bulunan erkek öğrenci yurtları listesi :


  • Halil İbrahim Alkoç Erkek Öğrenci Yurdu
  • Şiran Erkek Öğrenci Yurdu
  • Gümüşhane Öğrenci Yurdu
  • Zeki Kadirbeyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu
  • Halit Zarbun Erkek Öğrenci Yurdu
  • Gümüş Yurt


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar