Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Gaziantep'de bulunan termal oteller listesi - GAZİANTEP Gaziantep'de bulunan termal oteller listesi - GAZİANTEP

Gaziantep termal otelleri ile ilgili listemiz aşağıdadır. Gaziantep'de bulunan termal oteller ve termal otel fiyatları hakkında detaylı bir yazımız bulunmaktadır. Fiyatlar hakkında güncel bilgiyi firmaları arayarak elde edebilirsiniz. Sürekli (sezona göre) güncellenen fiyatlar olduğu için fiyatları açıkca yazmadık.


Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep sanayi ve gelişmişlik bakımından birincidir. Yani anlayacağınız Gaziantep Türkiye'nin sanayisi ve ticaretinde önemli bir rol almaktadır. Gaziantep'i anlatan en iyi simge ise Gaziantep Kalesi'dir. Gaziantep'in tepesine kurulmuş olan bu kalenin ne zaman yapıldığı bilinmiyor ancak Roma dönemlerinde gözlem amaçlı olarak kullanıldığı düşünülüyor.


Antep mutfağı özellikle kebap ve et yemekleri ile meşhurdur. Alaca çorba, altı ezmeli kebap, arap köftesi, baklava, beyti, börk aşı, çağla aşı, cağırtlak kebap, doğrama, ekşili taraklı kebap, erik tavası, firik pilavı, kavurma, kuşbaşı kebap, küşneme, lahmacun, patlıcan kebabı, sarımsak kebabı, simit kebabı, soğan kebabı, şiveydiz, yuvarlama ve yeni dünya kebabı Gaziantep mutfağına özgü yemek ve tatlıların sadece çok azıdır. Eğer yemek yemeği seviyorsanız yemeklerle aranız iyiyse o zaman Antep size göre diye biliriz birbirinden farklı lezzetler zinciri sizi bekliyor!


Gaziantep'de bulunan termal oteller listesi :


  • Uğurlu Termal Resorts & SPA


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar