Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Erzurum'da bulunan butik oteller listesi - ERZURUM Erzurum'da bulunan butik oteller listesi - ERZURUM

Erzurum butik otelleri ile ilgili listemiz aşağıdadır. Erzurumda bulunan butik oteller ve butik otel fiyatları hakkında detaylı bir yazımız bulunmaktadır. Fiyatlar hakkında güncel bilgiyi firmaları arayarak elde edebilirsiniz. Sürekli (sezona göre) güncellenen fiyatlar olduğu için fiyatları açıkca yazmadık.


Erzurum, Türkiye'nin Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Doğu Anadolu bölgesi'nin ayrıca üçüncü büyük ilidir. Erzurum kış sporları ve tarihi eserleri ile meşhur bir ilimizdir. Erzurum ilinin sanayisi soğuk iklimi nedeniyle çok gelişmemiş olup onun yerine geçim kaynakları tarım-hayvancılık ve kış turizmidir.


Erzurum'a gittiğinizde Palandöken Dağı'nda bir kayak yapmalısınız. Bilmeseniz bile kayak merkezlerinde saatlik ücret ile (Ortalama kişi başı 100 - 120 TL grup halinde çok daha uygun fiyatlara) 1-2 saatte öğrenebilirsiniz. Hem kayak için kıyafetleri ve malzemeleri de günlük kiralayabiliyorsunuz. Ayrıca kayak yaparken de korkmanıza gerek yok çünkü pamuk gibi karın üstüne düşeceksiniz düşseniz bile ki zaten öğrenirken yavaş yavaş gidiyorsunuz. :) Erzurum ve Palandöken dağı 2011 yılında Dünya Üniversiteler arası kış oyunlarına da ev sahipliği yaptı. Bu nedenle hazır oraya kadar gitmişken sizde bir deneyin diyoruz :)


Erzurum'da bulunan butik oteller listesi :


  • Butik Rafo Hotel


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar