Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Çorum'da bulunan butik oteller listesi - ÇORUM Çorum'da bulunan butik oteller listesi - ÇORUM

Çorum butik otelleri konusunda Epansiyonlar.com olarak sizlere bölgenin en iyi butik otellerin listesini çıkarttık. Çorum'da bulunan butik otellerin adres, telefon, faks veya e-mail bilgilerine ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak konaklama ücretleri ve sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Çorum Türkiye'nin İç - Orta Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilimizdir.Deniz severler için Çorum'un maalesef konum itibari ile denizle bağlantısı bulunmamaktadır. Çorum'un en meşhur olan yiyeceği leblebisidir. Sonrasında İskilip dolması, keşkek, etli pilav, yayla çorbası tulumba tatlısı yer almaktadır. Ayrıca Osmancık pirinci diye gördüğümüz pirinç çeşidi Çorum'un Osmancık ilçesinde yetişmekte olup adı oradan gelmektedir. Kargı ilçesinde yapılan Sırık Kebabı'da o bölgeye özel yiyeceklerden biridir. Kısacası Çorum'a gittiğinizde bunların tadına birde orada bakın diyoruz.


Harita üzerinde Çorum butik otelleri işaretlenmiştir. Haritayı sol alt köşede (sağ üst köşede de yer alabilir) bulunan daha büyük görüntüle kısmından büyük olarak açabilirsiniz.


Aşağıda adı geçen firmalardan herhangi birinini sahibi iseniz ve bilgilerinizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçerek gerekli düzenlemeleri belirtiniz. Sizde bu listede yer almak istiyorsanız bizlere iletişim sayfamızdan ulaşınız.


Çorum'da bulunan butik oteller listesi :

  • Sera Otel
  • Bilge Suit Otel


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar