Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Çanakkale'de bulunan tatil köyleri listesi  - ÇANAKKALE Çanakkale'de bulunan tatil köyleri listesi - ÇANAKKALE

Çanakkale'deki tatil köyleri ile ilgili bu listede adres, telefon, faks, email ve varsa web sitesi adreslerini görebilirsiniz. Çanakkale'de bulunan tatil köylerini arayarak konaklama ücretleri, sunduğu hizmetler ve firma hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Aşağıda yer alan tatil köylerinden herhangi birinde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız veya firmanızın bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bilgi[at]epansiyonlar.com adresinden bizlere yazılı talepte bulunabilirsiniz.


Harita üzerinde Çanakkale'de bulunan tatil köyleri işaretlenmiştir. Haritayı sol alt köşede bulunan daha büyük görüntüle kısmından büyük olarak açabilirsiniz. 


Liste halinde bilgilerini vermiş olduğumuz Çanakkale tatil köylerini arayarak yerinizi önceden ayırtınız. Tatil için gidecek kişiler resmi tatil zamanlarında özellikle de bayram tatillerinde 1 ay önceden yerinizi ayırtmalısınız ki yer probleminiz olmasın. Çünkü tatil bölgelerinde en sık yaşanan problem resmi tatil zamanlarında yer problemi oluyor. Bu nedenle iletişim bilgilerini verdiğimiz tatil köylerinden ön rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneriyoruz.


Çanakkale'de bulunan tatil köyleri listesi :

  • Saros Tatil Köyü
  • Suluca Tatil Köyü
  • Zargana Tatil Köyü
  • Sunsan Tatil Köyü
  • Yeşil İda Tatil Köyü


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar