Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Çanakkale'de bulunan kaplıcalar listesi - ÇANAKKALE Çanakkale'de bulunan kaplıcalar listesi - ÇANAKKALE

Çanakkale'deki kaplıcalar ile ilgili bu listede adres, telefon, faks, email ve varsa web sitesi adreslerini görebilirsiniz. Çanakkale'de bulunan kaplıcaları arayarak konaklama ücretleri, sunduğu hizmetler ve firma hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Aşağıda yer alan kaplıcalar herhangi birinde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız veya firmanızın bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bilgi[at]epansiyonlar.com adresinden bizlere yazılı talepte bulunabilirsiniz.


Harita üzerinde Çanakkale'de bulunan kaplıcalar işaretlenmiştir. Haritayı sol alt köşede bulunan daha büyük görüntüle kısmından büyük olarak açabilirsiniz. 


Liste halinde bilgilerini vermiş olduğumuz Çanakkale kaplıcaları arayarak yerinizi önceden ayırtınız. Tatil için gidecek kişiler resmi tatil zamanlarında özellikle de bayram tatillerinde 1 ay önceden yerinizi ayırtmalısınız ki yer probleminiz olmasın. Çünkü tatil bölgelerinde en sık yaşanan problem resmi tatil zamanlarında yer problemi oluyor. Bu nedenle iletişim bilgilerini verdiğimiz kaplıcalardan ön rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneriyoruz.


Çanakkale'de bulunan kaplıcalar listesi :

  • Bardakçılar dağ kaplıcası
  • Afrodit Kaplıcası


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar