Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Bilecik'te bulunan kız öğrenci yurtları - BİLECİK Bilecik'te bulunan kız öğrenci yurtları - BİLECİK

Bilecik'in gezip görülesi yerleri : Şeyh Edebali Türbesi ve Haziresi, Bilecik Saat Kulesi, Orhangazi Camii, Bala Hatun Türbesi, Orhangazi İmarethanesi, Emirler Camii, Akkaldırım Camii, Osmanlı Arması, Bilecik Kent Müzesi, Zincirli Kaya, Tarihi Değirmen, Kent Ormanı, Pelitözü Gölü ve Şelale'dir. 


Nufüs olarak ortalama 230 bin kişilik nufüsa sahip olan bilecik Türkiye'nin marmara bölgesinde yer almaktadır. Bu ilin eski isimleri arasında en meşhur olanları ise Agrilion ve Belekoma'dır.


Bilecik'te bulunan kız  öğrenci yurtları için sizlere bir liste hazırladık ve aşağıda yayınladık Bilecik bölgesinde tatil yapmak, iş için seyahat veya öğrenci olarak konaklama hizmeti alabileceğiniz Bilecik kız öğrenci yurdu listesi aşağıda listelenmiştir.


Rehberimizde yer verdiğimiz firmaların güvenlik ve konfor araştırması yapılarak reklamına yer verilmektedir.Özellikle güvenlik konusunda özenle seçim yapmaktayız aşağıdaki firmalardan herhangi birinde güvenliği zayıf olan konaklama merkezine denk gelirseniz lütfen yeniden değerlendirebilmemiz için bizlere bilgi veriniz..


Bilecik'te bulunan kız öğrenci yurtları listesi :

  • Fatma Ana Kız Öğrenci Yurdu
  • Bilecik Kız Kulesi Apart Öğrenci yurdu
  • Merkez Apart Kız Öğrenci Evi - Bilecik


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar