Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Bartın'da bulunan günlük kiralık evler listesi - BARTIN Bartın'da bulunan günlük kiralık evler listesi - BARTIN

Epansiyonlar olarak sizlere Bartın bölgesinin en iyi günlük kiralık evler listesini çıkarttık. Bartın günlük kiralık ev sahibi kişilerin adres, telefon, faks veya e-mail bilgilerine ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak konaklama ücretleri ve sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Harita üzerinde Bartın bölgesinde bulunan günlük kiralık evlerin yerleri işaretlenmiştir. Haritayı sol alt köşede bulunan daha büyük görüntüle kısmından büyük olarak açabilirsiniz.


Kısaca bahsetmek gerekirse, Bartın Türkiye'nin batı karadeniz bölgesinde bulunan Zonguldak ilinden 1991 yılında ayrılarak küçük bir il olmuştur. Meşhur Bartın çayı Türkiye'de üstünde taşımacılık yapılan tek akarsudur. Bartın Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus olmak üzere 4 ilçeden oluşmaktadır.


Aşağıda adı geçen firmalardan herhangi birinini sahibi iseniz ve bilgilerinizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen

bizlerle iletişime geçerek gerekli düzenlemeleri belirtiniz. 


Not : Sahibinden Günlük ev kiralayan kişilerin bilgilerini kişisel şahsi bilgileri olması nedeniyle izinsiz yazamamaktayız. Bu nedenle ticari kimlik taşıyan emlakçıların bilgilerini yazmaktayız. Bu bölgedeki emlakçıları arayarak günlük kiralık ev fiyatları ve durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer Bartın'da günlük kiralık eviniz varsa ve bilgilerinizin burada yer almasını istiyorsanız lütfen bizlere bilgi[at]epansiyonlar.com adresinden ulaşınız.


Bartın'da bulunan günlük kiralık evler listesi :

  • Bartın Yağmur Emlak Ofisi
  • Köklü Emlak
  • Bartın Bayraktar Emlak


tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar