Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Gömeç'te bulunan pansiyonlar ve oteller listesi - BALIKESİR Gömeç'te bulunan pansiyonlar ve oteller listesi - BALIKESİR

Balıkesir / Gömeç bölgesinde bulunan pansiyonların ve otellerin listesi aşağıda verilmiştir. Pansiyonların ve otellerin adres, telefon, faks veya e-mail bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Aşağıda liste halinde bulunan gömeç pansiyonları arayarak konaklama ücretleri ve firma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rehberimizde yer verdiğimiz firmaların güvenlik ve konfor araştırması yapılarak reklamına yer verilmektedir. Özellikle güvenlik konusunda özenle seçim yapmaktayız aşağıdaki firmalardan herhangi birinde güvenliği zayıf olan konaklama merkezine denk gelirseniz lütfen yeniden değerlendirebilmemiz için bizlere bilgi veriniz..

Aşağıda yer alan pansiyonların veya otellerin herhangi birinde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız veya firmanızın bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bilgi[at]epansiyonlar.com adresinden bizlere yazılı talepte bulunabilirsiniz.

Genel olarak konaklama hizmeti alırken; 
Pansiyonların veya otellerin konumuna, arabanız varsa otoparkına,mutlaka! olabilecek Ekstra ücretlere, yıldız sayısına, pansiyonların veya otellerin sunduğu hizmetlere 
(özelliklere), dikkat ediniz.

İlk defa Gömeç'e geliyorsanız özellikle konumuna dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Okul için ise okula, hastane için ise hastanenize veya iş için ise işine yakın olan bölgeleri tercih etmeniz tabiki size çok kolaylıklar sağlayacaktır. Tatil için Gömeç bölgesine geliyorsanız gezi alanları ve tatil bölgelerini önceden araştırarak tatilinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Gömeç'te bulunan pansiyonlar ve oteller listesi : 

  • Yakamoz Villa Apart
  • Akkız Han Otel

tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar