Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Erdek'te bulunan günlük kiralik evler - BALIKESİR Erdek'te bulunan günlük kiralik evler - BALIKESİR

Epansiyonlar olarak sizlere Balıkesir Erdek bölgesinin en iyi günlük kiralik evler listesini çıkarttık. günlük kiralik ev sahiplerinin adres, telefon, faks veya e-mail bilgilerine ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak konaklama ücretleri ve sunduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Harita üzerinde Balıkesir/Erdek bölgesinde bulunan günlük kiralik evlerin yerleri işaretlenmiştir. Haritayı sol alt köşede bulunan daha büyük görüntüle kısmından büyük olarak açabilirsiniz.

Aşağıda adı geçen firmalardan herhangi birinini sahibi iseniz ve bilgilerinizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçerek gerekli düzenlemeleri belirtiniz.

Erdek konum itibariyle Marmara denizine uzanan kapıdağ yarımadasındadır. Çevresinde küçük adalar bulunmaktadır. Erdek, antik kentleri, Açık Hava Müzesi, temiz denizi ve kumsalı ile bir turizm merkezidir.

Sahibinden kiralık evlerin sahiplerinin bilgilerini kişisel bilgi olması nedeniyle sunamıyoruz. O nedenle aşağıda Erdek'te bulunan emlakçıları listeledik. Bu firmalarla irtibata geçerek bölgedeki günlük kiralık evler'in bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Erdekte bulunan günlük kiralık evler listesi : 

  • Saba Emlak
  • Bihter Emlak Ofisi
  • Şafak Emlak

tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar