Pansiyonlar - Öğrenci Yurtları - Oteller vb. Firmalar Rehberi

Türkiye'nin en kapsamlı pansiyon - öğrenci yurtları - kamp alanları vb. konaklama hizmeti veren firmalar rehberi

Epansiyonlar reklam banner

Burhaniye'de bulunan günlük kiralık evler - Balıkesir Burhaniye'de bulunan günlük kiralık evler - Balıkesir

Balıkesir ilinin sahil ilçelerinden biri olan Burhaniye'de tatilin keyfi çok başkadır. Türkiye'de birçok tatil beldesine göre daha uygun maliyetlere tatil yapabileceğiniz nadir bölgelerden biridir Burhaniye.. Birde Ören'i var bu Burhaniye'nin gelince görürsünüz.. süper süperr!!

Burhaniye'de konaklama hizmeti alacağınız günlük kiralık ev seçerken kalitesine dikkat ediniz. Konforu ve temizlik derecesini göz önünde bulundurarak fiyat araştırmanızı yapınız. ucuz günlük kiralık ev hizmeti ararken kalitesi çok düşük konaklama hizmeti veren yerleri tercih etmemeniz Balıkesir Burhaniye'de geçireceğiniz zamanınızın keyfiyetini arttıracaktır.Hele birde buraya öğrenci olarak geliyorsanız ayrı bir keyif :) 

Hani derler yaa güneş, kum ve deniz 3ü bir arada daha ne olsun diye aynen öyle bir keyifle öğrencilik zamanlarınızı geçirirsiniz. Kışı biraz sıkıcı gelebilir ama eğlence merkezleri olarak yinede aktif bir bölgedir. 

Balıkesir'in güzel ilçesi Burhaniye'ye gelmek isterseniz Çanakkale - İzmir karayolu (yanılmıyorsam E-87 olması gerekiyor) Burhaniye'nin içinden geçmektedir. artık geliş yönünüze göre siz hesap edin  :)

Balıkesir Burhaniye'de yer alan günlük kiralık evler ;

  • Burhaniye Mavi Emlak
  • Burhaniye Körfez Emlak

tarihinde tarafından yazıldı.

Yorumlar